Zoek een les

Rooster

ma

25

ma okt.

di

26

di okt.

wo

27

wo okt.

do

28

do okt.

vr

29

vr okt.

za

30

za okt.

zo

31

zo okt.

TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
10:00 - 11:00
Barre yoga
Marieke Hulst
Begonnen
11:30 - 12:45
Online Stress Relief
Dewi Vrenegoor
Beschikbare plaatsen
11:30 - 12:45
Stress Relief
Dewi Vrenegoor
Beschikbare plaatsen
18:15 - 19:30
Aerial Yoga | Relaxing
Silvia Saunders
Vol
18:45 - 20:00
Online Vinyasa Basic
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Vinyasa Basic
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
19:30 - 20:45
Relax Flow & Face Yoga
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
20:00 - 21:15
Yin & klank
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
20:00 - 21:15
Online Yin & klank
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Online Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
Beschikbare plaatsen
Boek nu
20:30 - 21:45
Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
Beschikbare plaatsen
Boek nu
10:00
60 min
Barre yoga
Begonnen • Marieke Hulst
11:30
75 min
Online Stress Relief
Dewi Vrenegoor
11:30
75 min
Stress Relief
Dewi Vrenegoor
18:15
75 min
Aerial Yoga | Relaxing
Wachtlijst • Silvia Saunders
18:45
75 min
Online Vinyasa Basic
Marieke Hulst
18:45
75 min
Vinyasa Basic
Marieke Hulst
19:30
75 min
Relax Flow & Face Yoga
Joep Hardendood
20:00
75 min
Yin & klank
Silvia Saunders
20:00
75 min
Online Yin & klank
Silvia Saunders
20:30
75 min
Online Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
20:30
75 min
Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
DINSDAG

26

OKTOBER
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:30 - 10:45
Online Aroma flow
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
09:30 - 10:45
Aroma Flow
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Online Yin Yoga
Lonneke de Best
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Yin Yoga
Lonneke de Best
Beschikbare plaatsen
18:30 - 19:45
Online Strong Flow (ENG)
Bernard Mantel
Beschikbare plaatsen
18:30 - 19:45
Strong Flow [ENG]
Bernard Mantel
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Online Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
20:15 - 21:30
Online Basic Flow
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
20:15 - 21:30
Basic Flow
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Online Yin Yoga
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Yin Yoga
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
09:30
75 min
Online Aroma flow
Marieke Hulst
09:30
75 min
Aroma Flow
Marieke Hulst
10:00
75 min
Online Yin Yoga
Lonneke de Best
10:00
75 min
Yin Yoga
Lonneke de Best
18:30
75 min
Online Strong Flow (ENG)
Bernard Mantel
18:30
75 min
Strong Flow [ENG]
Bernard Mantel
18:45
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
18:45
75 min
Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
20:15
75 min
Online Basic Flow
Debbie van Leeuwen
20:15
75 min
Basic Flow
Debbie van Leeuwen
20:30
75 min
Online Yin Yoga
Marieke Hulst
20:30
75 min
Yin Yoga
Marieke Hulst
WOENSDAG

27

OKTOBER
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:00 - 10:15
Online Relax Flow
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
09:00 - 10:15
Relax Flow
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Online Qigong
Yvonne Alefs
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Qigong
Yvonne Alefs
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Online Vinyasa
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Vinyasa
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:00
Zwangerschapsyoga
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
19:30 - 20:45
Online Kundalini Yoga
Maaike Aker
Beschikbare plaatsen
Boek nu
19:30 - 20:45
Kundalini Yoga
Sonja van 't ent
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Rug, Nek, Schouders
Esther Ayou
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Online Rug, Nek, Schouders
Esther Ayou
Beschikbare plaatsen
09:00
75 min
Online Relax Flow
Marieke Hulst
09:00
75 min
Relax Flow
Marieke Hulst
10:00
75 min
Online Qigong
Yvonne Alefs
10:00
75 min
Qigong
Yvonne Alefs
19:00
75 min
Online Vinyasa
Marieke Hulst
19:00
75 min
Vinyasa
Marieke Hulst
19:00
60 min
Zwangerschapsyoga
Babiche Bosman
19:30
75 min
Online Kundalini Yoga
Maaike Aker
19:30
75 min
Kundalini Yoga
Sonja van 't ent
20:30
75 min
Rug, Nek, Schouders
Esther Ayou
20:30
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Esther Ayou
DONDERDAG

28

OKTOBER
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:00 - 10:15
Online Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
09:00 - 10:15
Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Mindful Yoga & Yoga nidra
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Vinyasa Basic
Michelle Kreeft
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Online Vinyasa Basic
Michelle Kreeft
Beschikbare plaatsen
20:00 - 21:15
Aerial Yoga | High
Sherida Veldman
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Online Yin Yoga
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Yin Yoga
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
09:00
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
09:00
75 min
Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
18:45
75 min
Mindful Yoga & Yoga nidra
Babiche Bosman
19:00
75 min
Vinyasa Basic
Michelle Kreeft
19:00
75 min
Online Vinyasa Basic
Michelle Kreeft
20:00
75 min
Aerial Yoga | High
Sherida Veldman
20:30
75 min
Online Yin Yoga
Babiche Bosman
20:30
75 min
Yin Yoga
Babiche Bosman
VRIJDAG

29

OKTOBER
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:00 - 10:15
Online Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Beschikbare plaatsen
09:00 - 10:15
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Beschikbare plaatsen
09:15 - 10:30
Vinyasa
Margje Tan-Frijns
Beschikbare plaatsen
10:45 - 12:00
Online Yin/Yang
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
10:45 - 12:00
Yin/Yang
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
17:00 - 18:00
Online Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
17:00 - 18:00
Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Online Relax Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Relax Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
09:00
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
09:00
75 min
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
09:15
75 min
Vinyasa
Margje Tan-Frijns
10:45
75 min
Online Yin/Yang
Marieke Hulst
10:45
75 min
Yin/Yang
Marieke Hulst
17:00
60 min
Online Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
17:00
60 min
Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
19:00
75 min
Online Relax Flow
Joep Hardendood
19:00
75 min
Relax Flow
Joep Hardendood
ZATERDAG

30

OKTOBER
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:30 - 10:45
Online Strong Flow (ENG)
Bernard Mantel
Beschikbare plaatsen
09:30 - 10:45
Strong Flow [ENG]
Bernard Mantel
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Kundalini Yoga
Sonja van 't ent
Beschikbare plaatsen
11:15 - 12:30
Online Yin/Yang
Deborah de Rooij
Beschikbare plaatsen
11:15 - 12:30
Yin/Yang
Deborah de Rooij
Beschikbare plaatsen
09:30
75 min
Online Strong Flow (ENG)
Bernard Mantel
09:30
75 min
Strong Flow [ENG]
Bernard Mantel
10:00
75 min
Kundalini Yoga
Sonja van 't ent
11:15
75 min
Online Yin/Yang
Deborah de Rooij
11:15
75 min
Yin/Yang
Deborah de Rooij
ZONDAG

31

OKTOBER
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:30 - 10:45
Online Yin Yoga
Ingrid Groot
Beschikbare plaatsen
09:30 - 10:45
Yin Yoga
Ingrid Groot
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Strong Flow
Bernard Mantel
Beschikbare plaatsen
11:15 - 12:30
Online Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
11:15 - 12:30
Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
13:00 - 14:15
Online Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Beschikbare plaatsen
13:00 - 14:15
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Beschikbare plaatsen
09:30
75 min
Online Yin Yoga
Ingrid Groot
09:30
75 min
Yin Yoga
Ingrid Groot
10:00
75 min
Strong Flow
Bernard Mantel
11:15
75 min
Online Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
11:15
75 min
Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
13:00
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
13:00
75 min
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Tijden worden weergegeven in Europe/Amsterdam tijd (GMT+2)
Volgende week: maandag 1 november
English
Nederlands