Zoek een les

Rooster

wo

4

wo aug.

do

5

do aug.

vr

6

vr aug.

za

7

za aug.

zo

8

zo aug.

ma

9

ma aug.

di

10

di aug.

TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:00 - 10:15
Online Relax Flow
Marieke Hulst
Begonnen
09:00 - 10:15
Relax Flow
Marieke Hulst
Begonnen
10:00 - 11:15
Online Qigong
Yvonne Alefs
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Qigong
Yvonne Alefs
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Online Vinyasa
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Vinyasa
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
19:30 - 20:45
Online Kundalini Yoga
Maaike Aker
Beschikbare plaatsen
19:30 - 20:45
Kundalini Yoga
Maaike Aker
Beschikbare plaatsen
09:00
75 min
Online Relax Flow
Begonnen • Marieke Hulst
09:00
75 min
Relax Flow
Begonnen • Marieke Hulst
10:00
75 min
Online Qigong
Yvonne Alefs
10:00
75 min
Qigong
Yvonne Alefs
19:00
75 min
Online Vinyasa
Marieke Hulst
19:00
75 min
Vinyasa
Marieke Hulst
19:30
75 min
Online Kundalini Yoga
Maaike Aker
19:30
75 min
Kundalini Yoga
Maaike Aker
DONDERDAG

5

AUGUSTUS
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:00 - 10:15
Online Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
09:00 - 10:15
Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Mindful Yoga & Yoga nidra
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Vinyasa Basic
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Online Vinyasa Basic
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
20:00 - 21:15
Aerial Yoga | High
Sherida Veldman
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Online Yin Yoga
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Yin Yoga
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
09:00
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
09:00
75 min
Rug, Nek, Schouders
Babiche Bosman
18:45
75 min
Mindful Yoga & Yoga nidra
Babiche Bosman
19:00
75 min
Vinyasa Basic
Silvia Saunders
19:00
75 min
Online Vinyasa Basic
Silvia Saunders
20:00
75 min
Aerial Yoga | High
Sherida Veldman
20:30
75 min
Online Yin Yoga
Silvia Saunders
20:30
75 min
Yin Yoga
Silvia Saunders
VRIJDAG

6

AUGUSTUS
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:00 - 10:15
Online Vinyasa
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
09:00 - 10:15
Vinyasa
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
09:30 - 10:45
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Beschikbare plaatsen
10:45 - 12:00
Online Yin/Yang
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
10:45 - 12:00
Yin/Yang
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
17:00 - 18:00
Online Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
Boek nu
17:00 - 18:00
Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
Boek nu
19:00 - 20:15
Online Relax Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
19:00 - 20:15
Relax Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
09:00
75 min
Online Vinyasa
Marieke Hulst
09:00
75 min
Vinyasa
Marieke Hulst
09:30
75 min
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
10:45
75 min
Online Yin/Yang
Marieke Hulst
10:45
75 min
Yin/Yang
Marieke Hulst
17:00
60 min
Online Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
17:00
60 min
Ashtanga (ENG)
Daniela Agius
19:00
75 min
Online Relax Flow
Joep Hardendood
19:00
75 min
Relax Flow
Joep Hardendood
ZATERDAG

7

AUGUSTUS
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:00 - 11:00
De Essentie in Yin Yoga | 3-weekse cursus
Ingrid Groot
Beschikbare plaatsen
Bekijk
09:30 - 10:45
Online Strong Flow (ENG)
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
09:30 - 10:45
Strong Flow [ENG]
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Kundalini Yoga
Maaike Aker
Beschikbare plaatsen
11:15 - 12:30
Online Yin/Yang
Deborah de Rooij
Beschikbare plaatsen
11:15 - 12:30
Yin/Yang
Deborah de Rooij
Beschikbare plaatsen
09:00
120 min
De Essentie in Yin Yoga | 3-weekse cursus
Ingrid Groot
09:30
75 min
Online Strong Flow (ENG)
Daniela Agius
09:30
75 min
Strong Flow [ENG]
Daniela Agius
10:00
75 min
Kundalini Yoga
Maaike Aker
11:15
75 min
Online Yin/Yang
Deborah de Rooij
11:15
75 min
Yin/Yang
Deborah de Rooij
ZONDAG

8

AUGUSTUS
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:30 - 10:45
Online Yin Yoga
Ingrid Groot
Beschikbare plaatsen
09:30 - 10:45
Yin Yoga
Ingrid Groot
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Strong Flow
Bernard Mantel
Beschikbare plaatsen
Boek nu
11:15 - 12:30
Online Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
11:15 - 12:30
Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
Beschikbare plaatsen
13:00 - 14:15
Online Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Beschikbare plaatsen
13:00 - 14:15
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
Beschikbare plaatsen
09:30
75 min
Online Yin Yoga
Ingrid Groot
09:30
75 min
Yin Yoga
Ingrid Groot
10:00
75 min
Strong Flow
Bernard Mantel
11:15
75 min
Online Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
11:15
75 min
Sunday Wake-up Flow
Joep Hardendood
13:00
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
13:00
75 min
Rug, Nek, Schouders
Marcel Remmé
MAANDAG

9

AUGUSTUS
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
10:00 - 11:00
Barre yoga
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
11:30 - 12:45
Online Stress Relief
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
11:30 - 12:45
Stress Relief
Babiche Bosman
Beschikbare plaatsen
18:15 - 19:30
Aerial Yoga | Relaxing
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Online Vinyasa Basic
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Vinyasa Basic
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
19:30 - 20:45
Relax Flow & Face Yoga
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
20:00 - 21:15
Yin & klank
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
Boek nu
20:00 - 21:15
Online Yin & klank
Silvia Saunders
Beschikbare plaatsen
Boek nu
20:30 - 21:45
Online Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
Beschikbare plaatsen
10:00
60 min
Barre yoga
Marieke Hulst
11:30
75 min
Online Stress Relief
Babiche Bosman
11:30
75 min
Stress Relief
Babiche Bosman
18:15
75 min
Aerial Yoga | Relaxing
Silvia Saunders
18:45
75 min
Online Vinyasa Basic
Marieke Hulst
18:45
75 min
Vinyasa Basic
Marieke Hulst
19:30
75 min
Relax Flow & Face Yoga
Debbie van Leeuwen
20:00
75 min
Yin & klank
Silvia Saunders
20:00
75 min
Online Yin & klank
Silvia Saunders
20:30
75 min
Online Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
20:30
75 min
Healing Yoga & Meditatie
Myrna van Kemenade
DINSDAG

10

AUGUSTUS
TIJDKLASDOCENTBESCHIKBAARHEIDACTIES
09:30 - 10:45
Online Aroma flow
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
09:30 - 10:45
Aroma Flow
Marieke Hulst
Beschikbare plaatsen
10:00 - 11:15
Online Yin Yoga
Lonneke de Best
Beschikbare plaatsen
Boek nu
10:00 - 11:15
Yin Yoga
Lonneke de Best
Beschikbare plaatsen
Boek nu
18:30 - 19:45
Online Strong Flow (ENG)
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
18:30 - 19:45
Strong Flow [ENG]
Daniela Agius
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Online Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
18:45 - 20:00
Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
20:15 - 21:30
Online Basic Flow
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
20:15 - 21:30
Basic Flow
Debbie van Leeuwen
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Online Yin Yoga
Tamar Tieleman-van 't Veld
Beschikbare plaatsen
20:30 - 21:45
Yin Yoga
Tamar Tieleman-van 't Veld
Beschikbare plaatsen
09:30
75 min
Online Aroma flow
Marieke Hulst
09:30
75 min
Aroma Flow
Marieke Hulst
10:00
75 min
Online Yin Yoga
Lonneke de Best
10:00
75 min
Yin Yoga
Lonneke de Best
18:30
75 min
Online Strong Flow (ENG)
Daniela Agius
18:30
75 min
Strong Flow [ENG]
Daniela Agius
18:45
75 min
Online Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
18:45
75 min
Rug, Nek, Schouders
Debbie van Leeuwen
20:15
75 min
Online Basic Flow
Debbie van Leeuwen
20:15
75 min
Basic Flow
Debbie van Leeuwen
20:30
75 min
Online Yin Yoga
Tamar Tieleman-van 't Veld
20:30
75 min
Yin Yoga
Tamar Tieleman-van 't Veld
Tijden worden weergegeven in Europe/Amsterdam tijd (GMT+2)
Volgende week: woensdag 11 augustus
English
Nederlands